2010-től - BM Fekvenyomó bajnokság 3x-os 1. hely, 10x-es 2. hely,
2020 - Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupa 1. hely
2021 - MERSZ Fekvenyomó Magyar Bajnokság 2. hely
2021 - MERSZ Erőemelő Magyar Bajnokság 5. hely
2022 - MERSZ Erőemelő Magyar Bajnokság 4. hely
2022 - MERSZ Fekvenyomó Magyar Bajnokság 1. hely
2022 - EPF Fekvenyomó Európa Bajnokság 6. hely
2023 - EPF Erőemelő Európa Bajnokság 7. hely (BP:4., SQ:7., DL: 7. hely )
2023 - MERSZ Fekvenyomó Magyar Bajnokság 1. hely 2023 - MERSZ Erőemelő Magyar Bajnokság 1. hely

Erősemberkedés:
2012 - Strongwomen bajnokság 2. hely
2013 - Erősasszony verseny 2. hely
2013 - Kamionhúzó Európa Bajnokság 6. hely

Eredmények: guggolás 140 kg, fekvenyomás 85 kg, felhúzás 160 kg

Magamról...

Nem szeretek félrebeszélni, nem gyerekkoromban kezdtem az edzéssel foglalkozni.
Ezt a sportágat a bizonyítási vágy miatt kezdtem el 25 éves koromban azért, mert mi nők is vagyunk annyira ügyesek és erősek, mint a férfiak.

Az első versenyem 2007-ben volt Kaposváron, ahol első körben csak fekvenyomásban akartam indul, de beneveztem a felhúzásra is, melyen 50 kg-os nyomással és 110 kg-os felhúzással súly és korcsoportban első lettem. Innen kezdődött a pályafutásom.
Terhességem miatt abbahagytam az edzést, majd rengeteg felesleggel újrakezdtem. Sokak számára hihetetlen, hogy voltam 96 kg súlyú is. Ekkor kezdtem el foglalkozni a táplálkozással és az életmódváltással az edzés mellett.

Mindig kell, hogy legyen valami célja az embernek, így 2020 óta célomnak tűztem ki, hogy segítsek az embereknek, hogy tudjanak váltani és változtatni.

Kitapasztaltam magamon, hogy milyen az ételmegvonás, a 90 napos diéta, kalória deficit és sorolhatnám az összes többi csúcsszuper diétát és fogyasztó szert.
Mindenkinek a magának megfelelőt kell megtalálnia és ahhoz tartania magát. Bármilyen választott diéta csak is az egyénen, rajtad múlik, mennyire vagy elszánt és kitartó.

Mi edzők és én is csak segítséget nyújtunk és támaszt a nehéz időkben és az edzéssel még egy kis pluszt adunk, de helyetted mi nem győzhetünk, mindig Te magad vagy a csoda.
17 éves versenyzői tapasztalatommal szeretnék segítséget nyújtani Nektek, nem csak versenyzésben, hanem a mindennapi frissítő mozgásban is.

Ha úgy gondolod, hogy tőlem szeretnél segítséget kapni, keres bizalommal, nálam változatos edzésben lesz részed. Megtaláljuk a neked testhezálló gyakorlatokat és edzésformát, legyen az edzőtermi súlyzós és gépi edzések, erőemelő, erősítő edzésgyakorlatok vagy köredzés.